• pon.. lut 26th, 2024

NO Booster – mięśnie rosną jak na drożdżach

Masa mięśniowa to marzenie wielu kulturystów, a także początkujących użytkowników siłowni. Na rynku suplementów istnieje wiele substancji, które pomogą nam osiągnąć pożądany rezultat, oczywiście przy odpowiednim treningu. NO Booster to swojego rodzaju pompa, która jeszcze bardziej aktywizuje inne spożywane substancje.
Najlepsze rezultaty w rozbudowie masy mięśniowej przynosi suplementacja NO Boosterem oraz odpowiednia dieta, bogata w białko. Niezbędną są także witaminy i mikroelementy oraz wsparcie kreatyny. Booster działa jak pompa dzięki tlenkowi azotu, który zwiększa przepływowość naczyń krwionośnych i skuteczniej dostarcza do komórek mięśni potrzebne substancje odżywcze. To bardzo istotna funkcja podczas treningu, a także podczas regeneracji potreningowej.
Boostery powinny być stosowane jako tymczasowe wsparcie i raczej nie poleca się ich regularnej suplementacji. Jednak ich widoczne efekty, nawet już podczas ćwiczeń treningowych zachęcają do częstego sięgania. Pamiętajmy, aby suplementy stosować z głową i po konsultacjach z dietetykami.